wynajem

Znamy się na rzeczy – Znajdziesz u nas pojazdy najlepszych marek, z pełnym wyposażeniem, które zagwarantują Ci komfort i bezpieczeństwo w nawet bardzo odległej podróży.

Możesz na nas liczyć – W naszej ofercie znajdziesz pojazdy całkowicie bezpieczne, ponieważ wykwalifikowane osoby regularnie je sprawdzają pod kątem ich sprawności, a także stanu technicznego. 

Stawiamy na bezpieczeństwo  – Będziesz chroniony przed każdą ewentualnością, a w drodze poczujesz się po prostu pewnie i bezpiecznie. 

DLACZEGO WARTO PODRÓŻOWAĆ KAMPEREM?

Brak konieczności rezerwacji miejsc noclegowych – podróżując kamperem po świecie możemy stanąć w dowolnym lub specjalnie przeznaczonym do tego miejscu dla kamperów (szczególnie u wybrzeży Francji, Hiszpanii czy Portugalii)

Oszczędność czasu i pieniędzy – swobodnie dysponujemy czasem wybierając miejsca noclegowe i nie tracąc czasu na bookowanie hoteli co może być trudne w okresach wysokiego sezonu. Kamper daje możliwość swobodnego wyboru miejsca pobytu jak i czasu spędzonego w danym regionie.

Brak potrzeby selekcji bagażu – przestrzeń oraz ładowność kampera sprawia, że nie musimy martwić się o to co chcemy ze sobą zabrać – czujemy się swobodnie jak w domu.

Przygotowywanie własnych posiłków – zaplecze kuchenne to kolejna zaleta kampera, szczególnie dla domowych szefów kuchni, którzy cenią sobie użyteczność i przestrzeń kuchni. Nasze pojazdy wyposażone są w trzypalnikową kuchenkę gazową, ponad stulitrową lodówkę, zlewozmywak jak i wszystkie akcesoria kuchenne.

Kontakt z najbliższymi – nasze “domy na kołach” sprawiają, że spędzicie czas w gronie najbliższych sobie osób.

 

Rezerwacja

Zadzwoń
Nawigacja