o nas - poznaj nas bliżej

WN-Camp - kawałek wolności gdzie i kiedy chcesz


WN-Camp Wypożyczalnia Kamperów to firma, w której stawiamy na bezpieczeństwo, komfort i wysoki standard obsługi klienta. Specjalizujemy się w realizacji marzeń o podróżach do różnych zakątków świata!

Nasza flota składa się z nowych, w pełni wyposażonych i ubezpieczonych kamperów klasy premium, do prowadzenia których wystarczy tylko prawo jazdy kat. B. Nasze domy na kołach przystosowane do każdej pory roku i na każdą podróż. Nie straszna im zima, mróz czy upalne i słoneczne dni.

Naszą domeną jest profesjonalne podejście do klienta. U nas każdy klient jest wyjątkowy, a oferta jest dopasowana indywidualnie. Gwarantujemy, że sprostamy każdej potrzebie i nawet najbardziej wymagający podróżnik znajdzie u nas dogodną ofertę.

Swoboda jaką uzyskasz dzięki podróży kamperem jest nie do opisania – do zobaczenia. Wybierz się na wakacje bez ograniczeń. Spędzaj każdy dzień i każdą noc w innym miejscu, nie martw się rezerwacją miejsc w hotelu, podróżuj własnym tempem i na własnych warunkach.


Spójrz na świat z innej perspektywy - podróżuj z WN-Camp!

Bezpieczeństwo

Komfort

Wysoki standard obsługi klienta

Profesjonalizm

Wybierz się na wakacje bez ograniczeń. Spędzaj każdy dzień i każdą noc w innym miejscu, nie martw się rezerwacją miejsc hotelowych, nie myśl o codzienności.

Zapoznaj się z naszą ofertą niezwykłego spędzenia urlopu i wybierz się na niezapomniane wakacje. 

Wynajmij kampera od najlepszych!


Zadzwoń
Nawigacja