mobilvetta kea p90

Mobilvetta Kea P90 – Kea ustanawia nowe standardy wśród kamperów najwyższej klasy: współczesny gust wzbogacony o zaawansowane funkcje techniczne, design reprezentujący Made in Italy połączony z międzynarodowym charakterem. Luksus, prywatność, wyrafinowane rozwiązania, światło, komfort i dobre samopoczucie w każdym otoczeniu, technologia budowy, wysokiej jakości materiały, przestrzeń, schowki, bogate wyposażenie.

Mobilvetta Kea P90 to Włoska półintegra zbudowana na podwoziu Fiata z dynamicznym silnikiem 2.2 litra o mocy 180 km i automatyczną 9-cio stopniową skrzynią biegów, który sprosta każdej trasie. Zabudowa osadzona jest na podwoziu AL-KO ze specjalnymi stablizitorami, które gwarantują komfort jazdy. Imponująca linia, nowoczesny design a także pełne oświetlenie LED idealnie wpasowują się w kanon nowoczesnej motoryzacji. 

Kea P90 posiada dwa łóżka: jedno tylne typu queen w sypialni oraz drugie opuszczane elektrycznie w części dziennej. W salonie powita Cię przyjemne poczucie przestrzeni do poruszania się i życia w harmonii. Wynika to z dużego, przylegającego do siebie salonu z układem face to face, płynnie połączonego z kuchnią, możliwości przekształcenia pomieszczeń oraz łatwego dostępu do części sypialnej. Zanurz się w luksusie Mobilvetty i zwiedzaj świat własnym tempem w kamperze klasy premium. 

Previous slide
Next slide

DANE TECHNICZNE:

Podwozie:

Nadwozie:

Wnętrze

Kuchnia:

Łazienka:

OGRZEWANIE

Wymiary łóżek

Wyposażenie dodatkowe

wyposażenie standardowe

Wyposażenie dodatkowe