ETRUSCO I 7400 QBC

Etrusco I7400 QBC – Twój hotel na wakacje premium. W pełni zintegrowany kamper z Niemieckiej stajni Hymer. Podróżuj dokładnie tak, jak podpowiada Ci przeczucie a Etrusco Ci to ułatwi.  Mnóstwo miejsca do marzeń, imponująca przestrzeń a dzięki panoramicznej szybie przedniej zawsze możesz cieszyć się najlepszym widokiem. Przemyślane rozwiązania oraz jakość wykonania z dbałością o szczegóły to klucz do relaksu w stylowym wnętrzu. 

Etrusco to Niemiecka Integra Fiata z dynamicznym silnikiem 2.2 litra o mocy 160 km i automatyczną skrzynią biegów, który sprosta każdej trasie. Szerokie pole widzenia i wygoda pozycja za kierownicą to klucz do przyjemnej i bezpiecznej podróży. Doskonale przemyślany układ wnętrza pozwala na swobodne wypoczywanie. 

Etrusco posiada dwa łóżka, jedno tylne queen size w sypialni oraz drugie opuszczane nad szoferką. Dzięki takim rozwiązaniom można korzystać z części jadalnej z rozłożonym łóżkiem nad szoferką i nie martwić się o brak miejsca użytkowego. Przyjemna kolorystka, najnowocześniejsze rozwiązania, wzmocnione ogrzewanie, komfort oraz przestrzeń jaką oferuje Etrusco jest imponująca i sprawi, że poczujesz się jak w domu. 

 

Previous slide
Next slide

DANE TECHNICZNE:

Podwozie:

Nadwozie:

Wnętrze

Kuchnia:

Łazienka:

OGRZEWANIE

Wymiary łóżek

Wyposażenie dodatkowe

wyposażenie standardowe

Wyposażenie dodatkowe

WN-CAMP
Ul. Stargardzka 16,

72-110 Lipnik

 

 

Zadzwoń
Nawigacja